Çerez Örnek
canlı destek

KAYIP EŞYA

 

Ege Üniversitesi kampüsü içinde bulunup bize teslim edilen sahipsiz eşyalar ile bize ulaştırılan üniversitemiz personeli veya öğrencilerine ailt eşyalar Müdürlüğümüz bünyesinde oluşturulan Kayıp eşya bürosunda toplanmaktadır. Eşyalar tutanakla teslim alınmakta, eşyalarda sahipleri ile ilgili bilgiler aranmaktadır ve eşya sahibinin başvurusu olup olmadığı incelenmektedir. Eşya sahibi ile ilgili bilgi bulunduğunda derhal sahibine ulaşılıp eşya tutanakla teslim edilmektedir.

Eğer bir eşyanız kampüs içinde veya dışında kaybulmuşsa bize başvurun. Başvuruları bizzat müdürlüğümüze gelip kayıp eşya başvuru formunu doldurarak veya aşağıdaki e-posta adresine bir e-posta göndererek yapabilirsiniz. Sonuç olumlu veya olumsuz e-posta yoluyla size cevap verilecektir.

Başvurularınızda kimliğinizin belli olamayacağı eşyalarınızla ilgili ayrıntılı tariflerde bulunmanız bize çalışmalarımızda kolaylık sağlayacaktır.

Örneğin kimliğinizin olmadığı bir çanta kaybettiğinizde çantanızın varsa markası, rengi askılı olup olmadığı, fermuarlı veya çıtçıtlı olması ve içindeki eşyalar belirleyici olacaktır.

Dikkat edilmesi gereken bir konu da bize başvurunuzla beraber yanında karakola da başvurarak durumunuzla ilgili bir tutanak düzenlenmesinin doğabilecek problemleri önlemede etkili olacağıdır.

 

İrtibat : Ege Üniversitesi Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü Bornova/İzmir( Ege Üniversitesi Kampüs İçi Şelale Karşısı)
Birim Sorumlusu                    :  Servet ÇAYCI
Harici Telefon :  0 232 311 5386
e-posta :
euguvenlik@mail.ege.edu.tr

 

euguvenlik@mail.ege.edu.tr

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ